They seem to make lots of good flash cms templates that has animation and sound.

FAKIN SZIT

Code Lyoko: Fall of XANA (NDS)
  http://www.gry-online.pl/.%5CGaleria...2053299062.jpg

wydawca: Game Factory Interactive
kategoria: gry akcji / przygodowa
cRPG

Data Premiery:
Europa: 30 czerwca 2008
Polska: obecnie brak planów wydania
USA: 30 czerwca 2008

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Wi-Fi
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Fall of X.A.N.A. to druga odsłona serii Code Lokyo. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, omawiany produkt reprezentuje gatunek przygodowych gier akcji, choć zawiera też pewne elementy typowe dla współcześnie wydawanych RPG-ów. Całość w bezpośredni sposób bazuje na popularnym serialu animowanym (Kod Lyoko). Gracz przejmuje kontrolę nad drużyną śmiałków, starając się ocalić galaktykę przed całkowitą zagładą. Opisywaną grę przygotowano wyłącznie z myślą o użytkownikach konsoli Nintendo DS.

Fabuła Fall of X.A.N.A. w bardzo dużym stopniu nawiązuje do wydarzeń przedstawionych w czwartym sezonie serialu. William jest aktualnie więziony przez tytułową XANĂ, czyli agresywną sztuczną inteligencję, dążącą do zdobycia całkowitej kontroli nad kosmosem. Sterowana drużyna wyrusza w podróż, której głównym celem staje się oswobodzenie swojego przyjaciela. William jest przetrzymywany przez ogromną replikę wulkanu, skrywającą w sobie jądro wirusa XANA. Podobnie jak w pierwszej części, gracz zajmuje się badaniem oraz niszczeniem kolejnych wież, wiedząc, iż w jednej z nich znajdzie porwanego przyjaciela.

Ogólne założenia rozgrywki pozostawiono w niezmienionej postaci. Duży nacisk położono więc na eksplorację okolicy, rozwiązywanie zagadek oraz pokonywanie napotykanych potworów. Walki uwzględniają co prawda obecność tur, ale toczone są w czasie rzeczywistym. Do starć dochodzi zarówno podczas badania kolejnych lokacji, jak i na specjalnie wyznaczonych do tego celu arenach.

Ważną rolę odgrywa ciągły rozwój członków prowadzonej przez siebie drużyny. Gracz w danym momencie steruje tylko jedną postacią, lecz w każdej chwili może przełączyć się na innego bohatera. Członkowie ekipy w miarę staczania kolejnych walk awansują na wyższe poziomy doświadczenia, dzięki czemu uzyskują dostęp do potżniejszych ataków, mocy czy dodatkowych umiejętności. Istotną rolę odgrywa też używanie pozyskanych w trakcie zabawy obiektów (firewalle, wirusy, bugi itp.).

Oprócz kampanii singleplayer Fall of X.A.N.A. ma również do zaoferowania cztery tryby multiplayer – Normal, Handicap, Bet oraz Challenge. Zabawa w całości toczona jest w wirtualnym świecie, a główni bohaterowie odwiedzają wiele znanych z serialu animowanego lokacji. Oprawa wizualna gry prezentuje bardzo zbliżony poziom wykonania do pierwszej części. Zabawa w dużym stopniu opiera się na wykorzystaniu ekranu dotykowego DS-a.

Kod: http://s1.qshare.com/get/231423/2377_Code_Lyoko_Fall_of_XANA_USA_NDS-SQUiRE.zip.html