They seem to make lots of good flash cms templates that has animation and sound.

FAKIN SZIT

zamierzam iść do liceum profilowanego a po maturze na 6 miesięczny kurs na policjanta do wyboru mam licea co doradzacie
PROFIL
1. USŁUGOWO-GOSPODARCZY
2. ELEKTRONICZNY
3. SOCJALNY
4. EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY
5. ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ
jaki profil polecacie??

Zespó Szkół Nr 2 im. Ks. Józefa Tischnera Żory

Liceum Profilowane II klasa - profil ekonomiczno - administracyjny...

Czyli ostatki w tej szkole, ten rok juz sie kończy, no a następny to juz maturka, kilka miesięcy nauki i koniec A jeszcze nie dawno pamietam jak byłem w podstawówce

Moja szkoła to liceum profilowane o prof. ekonomiczno-administracyjnym
A oto moje oceny :
religia - 4
polski -3 (powinna być 4 ale miałam lenia )
angielski -5
niemiecki - 4
historia- 3
Wiedza o kulturze - 5
matematyka -3
fizyka - 3
chemia - 2 (wrr...wścibskie babsko )
biologia -3
technologia infroamcyjna (tzn. inforamtyka ) - 4
wf - 5
PO - 4
zajęcia w profilu :
prace biurowe -4
prawo i postępowanie administracyjne - 4
Średnia - 3,7 ... nie jest aż tak źle
Zachowanie - dobre (obnizone za nieusprawiedliwione godziny )

ja mogę spzredac książki do Liceum Profilowanego o profilu Ekonomiczno Administracyjnym w Jastrowiu hmm... jak to dumnie brzmi mam ich pare napewno ktoś kupi bo to jest najlepsza szkoła i dużo wiary tam idzie hehea nie jakies tam pola czy jeszcze gorzej nafta buuu jeśli będzie wielu chętnych a wiem że będzie to zrobimy licytacje kto da więcej hyhy^^


Taaaa Liceum profilowane Ekonomiczno-administracyjny bleeeeh:evil_lol: aaa to wy macie podstawy rachunkowości :diabloti:. Ja mam technikum ekonomiczne... 4 letnie i rozszerzoną rachunkowość...

I zgadzam się ekonomia blech!:evil_lol:

Gdzie się wybieracie do szkoły ?


Prośba do roczników od 91 do 88

Wybieram się do LO6 będę mieć ok 130 pkt . Składam jeszcze do LO2 podanie. Nie znalazłam już dobrego liceum do którego mogłabym się dostać (chyba że wy znacie) więc może polecicie mi jakieś DOBRE technikum jako 3 szkołę.
Co sądzicie Liceach profilowane ? Np w ZS-2 1e - ekonomiczno-administracyjny... to jest w LO8 ? Czy polecacie mi LO8? Słyszałam, że niski poziom.

Witajcie :Śmiech:

Cytat:
AchA napisała
Emilia a ty wiesz, ze ja nie mam skonczonego gimnazjum? Nawet sie nigdy w takowej szkole nie uczyłam. Za moich czasów to była 8 letnia podstawówka. A po LO sobie jeszcze zafundowałam stratę dwóch lat, czyli studium ekonomiczne. Nic z niego nie wyniosłam (kumpela chociaż kwiatek z parapetu z jakiejś sali wyniosła, a ja totalnie nic :Oczko: ). No i poźniej studia.
Ty masz jeszcze czas na nauke. Ale raczej nie rób długich przerw, bo poźniej może cie sie nie chcieć wracac do szkoły. Moja kumpela zrobiła przerwę, a po niej już dwa razy szla na polonistyke. I dwa razy przerywała studia juz na pierwszym semestrze.
Ratownictwo medyczne, to ciezki temat. Trzeba mieć silną psychę. Powodzenia zycze.
Wiem AchA, że nie masz skończonego gimnazjum :) Za Twoich czasów jeszcze tego typu szkół nie bylo... Szczerze mówiąc to nie wiem czy to gimnazjum to jest najlepsze rozwiazanie :Męki: Ja osobiście nic z niego nie wyniosłam tak jak Ty ze studium... :Oczko: Nooo może troszke kredy :Aniołek: Ukończyłam 3 letnie liceum profilowane o kierunku ekonomiczno - administracyjnym. Coś na zasadzie ekonoma tylko, ze duzo mniej matmy :) Co mnie oczywiscie cieszy bo ja matmy nienawidze... :Nieśmiały: Jezeli chodzi o ratownictwo to powiem Ci, ze bardzo mnie do tego ciagnie :Śmiech: Psychike to raczej mam silna... Mam nadzieje, ze sobie poradze :)

Dot.: Rady, motywujące myśli :)
  Cytat:
No właśnie, co powiecie dziewczyny, które przeszłyście przez szkołę średnią- wkuwać wszystko czy ustalić priorytety i ukierunkować się, by nie zwariować od nadmiaru?;) Uwaga - antyprzykład! :) Mój sposób na lo: wagarować, chodzić na ciekawsze zajęcia, uczyć się dzień przed do późna w nocy przed egzaminem.... i dostać 5 ;) Przyznaję, że mój sposób był hardcorowy :) ale dla mnie - działał.
Lo skończyłam 7 lat temu, chodziłam do liceum profilowanego (techniczne, ekonomiczno-administracyjne), więc zajęć miałam całe mnóstwo (oprtócz tych standardowych przedmiotów, takich jak matematyka, języki, geografia etc., miałam prace biurowe, rachunkowość, ekonomię, zarządzanie, statystykę...), do późna (czasem zajęcia trwały do 19....) i nauki całe mnóstwo, w tym robienie róznych projektów, przygotowywanie referatów, wystąpień.
Nigdy nie byłam typem kujona, uczyłam się za pomocą takiego prymitywnego "mind-mappingu", mam pamięć wzrokową, dużo koloruję w notatkach - i myślę, ze to jest jakiś sposób.
Nie jestem zwolennikiem uczenia się wszystkiego na blachę - fakt, elementarną wiedzą z pewnych zagadnień warto mieć, ale czasem można odpuścić i mieć z czegoś 3 lub 4 a czas poświęcić na dokształcanie z dziedzin, które nas bardziej interesują.

Gimek...a Poźniej liceum profilowane,profil ekonomiczno-administracyjny:P

Liceum Profilowane nr 8 na ul. Drukarskiej Profil ekonomiczno-administracyjny

Liceum Profilowane ----> ekonomiczno-administracyjne

a jak to bedzie z liceum profilowanym ekonomiczno-administracyjnym i zdana matura?jaki to poziom?

Mam do sprzedania książki do II Liceum Profilowanego o profilu ekonomiczno-administracyjnym. Możliwe, że nadadzą się również do innych klas. Zainteresowani pisać na priv lub gg.

Liceum profilowane ekonomiczno-administracyjne

O której zazwyczaj chodzisz spać ?

Taaaa Liceum profilowane Ekonomiczno-administracyjny bleeeeh:evil_lol:


Dawaj to CV i fotke
:):)
Link widoczny Tylko dla Zarejestrowanych.  Kliknij Tu i Zarejestruj się

Gdańsk 2007-27-04

CURRICULUM VITAE

1. Dane personalne:

Karolina Gleinert
(tu jest adres i nr telefonu :?: ) ale nie bede go publikowal

E-Mail: Link widoczny Tylko dla Zarejestrowanych.  Kliknij Tu i Zarejestruj się

2. Wykształcenie:

1993-1999 Szkoła Podstawowa nr.20 w Gdańsku
1999-2002 Gimnazjum nr.14 w Gdańsku
2002 - 2005 Liceum Profilowane w Gdańsku
profil ekonomiczno-administracyjny
2005-2008 Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku
kierunek Administracja specjalność Administracja Unii Europejskiej.

Znajomości językowe:

Angielski - słabe
Niemiecki – dobrze.

3. Doświadczenie zawodowe:

5 tygodni praktyki zawodowej w Sądzie Rejonowym w Gdyni w IV Wydziale „Księgi Wieczyste”.
Od 2005 roku pracuje w firmie Oriflame jako konsultant.

Zakres obowiazków:

sprzedaż kosmetyków
rekrutacja nowych pracowników
uczestniczenie w szkoleniach
4. Umiejętności:

- obsługa komputera : Word , Internet
- wyszukiwanie informacji w Internecie i Czasopismach oraz Gazetach
- umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej.

5. Zainteresowania:

- muzyka
- sport
- teologia
- genealogia

6. Informacje dodatkowe:

Jestem osoba kontaktową , wesołą i punktualną.
Dążę do osiągnięcia wytyczonego celu.

prawda i falsz :P nie studiuje ale uczy sie zaocznie w liceum profilowanym ekonomiczno-administracyjnym :P


OPM jest zakochana?

Aż 80 proc. uczniów oblało nową maturę w jednym z rzeszowskich liceów profilowanych. Choć w liceach ogólnokształcących poszło o wiele lepiej, próżno wśród nich szukać takiego, w którym egzamin zdali wszyscy

- O Boże! Jaki stres. Wreszcie po tygodniach oczekiwania mam wynki. Szkoda tylko, że tak późno - w poniedziałek przed południem Joanna Szafrańska, absolwentka II LO w Rzeszowie, nie kryła emocji. Dla zdecydowanej większości tegorocznych maturzystów najważniejsze było to, że po miesiącu wyczekiwania w napięciu nareszcie mogli poznać wyniki.

Nie wszyscy mieli się jednak z czego cieszyć. W Rzeszowie trudno znaleźć szkołę, gdzie egzamin w nowej formule zdali wszyscy. Stosunkowo najlepiej wypadło IV Liceum Ogólnokształcące. Tam w części pisemnej na 318 zdających poległy tylko trzy osoby. - Po jednej z matematyki, geografii i chemii, ale były też tacy uczniowie, którzy np. z matematyki zdobyli po 100 punktów na 100 możliwych - mówi Danuta Stępień, dyrektor IV LO w Rzeszowie.

Pojedyncze osoby oblały w II LO - na 412 pisemnego egzaminu nie zdało pięć, w I LO na 265 - pięć, w tym aż cztery z matematyki, a jedna z języka polskiego. Podobnie w III liceum. Aż sześć osób oblało matematykę, jedna język polski - wśród 278 zdających.

W VI LO egzaminu maturalnego nie zdało 18 na 362 osoby. Tu też stosunkowo najsłabiej wypadła matematyka. - Choć mieliśmy też taki przypadek, że zdający otrzymał bardzo niewiele punktów z historii sztuki, dodatkowego przedmiotu, którego nigdy nie uczył się w szkole - mówi Tadeusz Bajda, dyrektor Zespołu Szkół nr 1, w skład którego wchodzi VI Liceum.

Poprawią się w styczniu

Znacznie gorzej niż w renomowanych szkołach nowa matura wypadła w liceach profilowanych. W rzeszowskim Zespole Szkół Gospodarczych, gdzie nowy egzamin zdawało 20 osób, noga powinęła się aż siedmiu, na różnych etapach. - Część z tych osób nie zdała już części ustnej, niektórzy mają na swoich koncie po dwa niezaliczone egzaminy. Mamy taką młodzież, która liczyła się z tym, że nie zda - uważa Maria Kalinowska, dyrektor ZSG. Mimo to już wczoraj zdecydowana większość spośród tych, którzy oblali, odebrała w szkole deklaracje przystąpienia do egzaminu poprawkowego w styczniu. - Wypełnione będą musieli złożyć w sekretariacie szkoły, a my do 30 lipca mamy obowiązek dostarczyć je do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej - wyjaśnia dyrektor Kalinowska.

Znacznie więcej powodów do niezadowolenia ma rzeszowski Zespół Szkół nr 2. Zatrważający jest wynik dwóch klas liceum profilowanego (ekonomiczno-administracyjnego). Oblało aż 80 procent!

Emil Bis, dyrektor ZS nr 2, komentuje to krótko: - Zły wybór szkoły. I wyjaśnia: - Ci uczniowie powinni trafić do zawodówki. W liceum profilowanym oprócz przedmiotów ogólnych są także zawodowe. Pracy sporo, a z tymi klasami od początku mieliśmy problemy.

To nie koniec zaskoczeń: maturę oblała uczennica, która na początku czerwca odebrała świadectwo z wyróżnieniem.

Ale w tej szkole były też pozytywne niepodzianki: - Uczeń, który nie chodził na zajęcia, przez trzy lata miał problemy z nauką - zdał maturę - mówi Emil Bis.

Informatyka płata figle

Około 600 maturzystów z Podkarpacia, którzy wczoraj odebrali swe świadectwa dojrzałości, dziś jeszcze raz będzie musiało się pofatygować do szkoły. Dokumenty, które dostali, zostały wydrukowane z błędem.

Informacja o wynikach z informatyki nie znalazły się na żadnym świadectwie w całej krakowskiej OKE. - To był problem informatyczny - wyjaśnia Krystyna Traple z krakowskiej OKE, która opracowywała wyniki matur. - Nowe świadectwa już drukujemy i dostarczamy do szkół. Rano we wtorek będą do odebrania już w szkołach - zapewnia Traple.

Jak usłyszeliśmy w OKE, problemy z wynikami z informatyki to problem... informatyczny. - Efekt błędu w systemie przekładania informacji z bazy danych do druku - wyjaśnia Krystyna Traple.

Jak poszło maturzystom z Tyczyna?

O problemach tyczyńskich licealistów pisaliśmy jeszcze przed maturami. Spośród 50 osób, które w tym roku kończyły tamtejszą szkołę, aż 13 nie zdecydowało się zdawać nowej matury. Jak się okazało, groziła im jedynka z dodatkowych zajęć. Szkoła potraktowała je jako obowiązkowe, choć nie miała takiego prawa. Jak twierdzili uczniowie, w szkole otrzymali propozycję, że jeśli zrezygnują ze zdawania matury, to dostaną pozytywną ocenę z fakultetów. Po interwencji mediów zostali dopuszczeni do matury, a dyrektor szkoły stracił stanowisko.

Z pechowej trzynastki do matury zdecydowało się podejść 12 osób. Spora część z nich została oblana już na egzaminie ustnym, który odbywał się w szkole (cztery osoby), cztery kolejne nie zdały części pisemnej.