They seem to make lots of good flash cms templates that has animation and sound.

Apple`s iPad hits U.S. stores

Temat: Canon SX110 IS - obiektyw nie chowa się po upadku
W trakcie upadku przeskoczyły pierścienie obiektywu i ewentualnie zostały uszkodzone prowadnice , najprawdopodobniej obiektyw do wymiany.W autoryzowanym serwisie canona naprawa będzie nieopłacalna, najlepiej poszukać np. na Allegro uszkodzonego aparatu ze sprawnym obiektywem lub samego obiektywu.
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1432730.htmlTemat: Sigma 17-35/2.8-4 EX DG HSM - ostatnia wersja
">... Pierścienie obiektywu (jest nowiutki) chodzą idealnie, jak stare porządne nikkory czy secory z mojej mamiyi. mamiya jakie secory? pewnie chodzi ci o sredni format, ale warto sprawdzic, moze ktos uzywa malego mamiyi tez... ja uzywam 35mm mamiyi (seria NC, rzadziej Z)
Źródło: forum.fotopolis.pl/viewtopic.php?t=1661


Temat: Sigma 17-35/2.8-4 EX DG HSM - ostatnia wersja
...16-35L Canona jest pod tym względem gorsza. Aberracja chromatyczna też nie jest najlepiej kontrolowana, ale bez tragedii, tak sięga max 1-1.2pix przy specyficznych warunkach (duży kontrast na krawędziach przy szerokim kącie). Obudowa i ergonomia. Obiektyw jest ciężki jak cholera, po 15 nimutach na dworze bez rękawiczek, temp 5st. C, wilgotno i wietr, już nie mogłem utrzymać aparatu dla nieporuszonego zdjęcia. Fajnie że jest pancerny. Pierścienie obiektywu (jest nowiutki) chodzą idealnie, jak stare porządne nikkory czy secory z mojej mamiyi. Ciekawe jak długo, ale wygląda na to, że jest solidnie. Wykończenie obiektywu dożo przyjemniejsze niż 17-40/4L, ale jakość obrazu wydaje się być niższa (dla 17mm), podobnie jak precyzja AF, Sigmie idzie po prostu gorzej. Nie ma problemów z jechaniem do przodu czy do tyłu, AF działa zdecydowanie, ale nie zawsze w punkt. Przy moim...
Źródło: forum.fotopolis.pl/viewtopic.php?t=1661


Temat: Sony DSC-W130 nie wysuwa sie obiektyw
Musisz sprawdzić dokładnie mechanizm wysuwu obiektywu , czy wszystkie trybiki są całe i czy pierścienie obiektywu wysuwają się bez oporu. Mechanizm może być zablokowany nawet przez bardzo małe ziarnko piasku które tkwi w którymś z trybików ,dlatego części te trzeba dobrze obejrzeć pod lupą.
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1426620.html